ŞANLIURFA DA ÖZEL KARDEŞLERİMİZ İÇİN, ÖZEL BİR GÜN

ŞANLIURFA DA ÖZEL KARDEŞLERİMİZ İÇİN, ÖZEL BİR GÜN

Şanlıurfa Gençlik Merkezi  “ Gençlerin İyilik Ağacı” ve “ Merkezim Her Yerde” projeleri doğrultusunda hazırladıkları etkinlik ile özel gençlerimizle sürprizlerle dolu unutulmayacak bir gün geçirdiler. Büyükşehir Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezinde düzenlenen etkinliği sürekli hale getiren Gençlik Merkezimiz,  günler öncesinden hazırlanan etkinliğe, kalabalık bir grup halinde katıldı.

Etkinlikte Gençlik Liderlerinin yanı sıra, gönüllü gençler, üniversite öğrencileri ve sinema kulübü aktif olarak yer aldı.  Gençlik merkezi ailesi ve özel gençlerimizin elleriyle yaptığı, hiçbir boyama aracı kullanmadığı çalışmada, samimiyet ve içtenlik ayrı bir gönül bağı oluşturdu.  

Şanlıurfa Gençlik Merkezinin sürekli hale getirdiği ve her ay dolu dolu programların uygulandığı koordinasyon merkezinde,  bir sonraki etkinliğin adı  “Herkes için kitap” olacak.  Geçmiş aylarda koordinasyon merkezinde uygulanan Kitap Okuma Halkaları projesi , hediye edilen kitapların kritiği için ileriki günlerde tekrar buradaki özel gençlerimizle birlikte yapılacak.

Yapılan etkinlikte özel gençler ile geçirilen her an, Sinema Kulübü gönüllülerimiz tarafından kayda alındı. Bu özel anların çekim ve montaj işlemlerini büyük bir özenle hazırlayan Şanlıurfa Gençlik Merkezi Sinema Kulübü gönüllüleri, izleyenlerin gözlerini dolduran ve çalışmamızın özel kardeşlerimizdeki etkisini gösteren oldukça güzel bir klip ortaya çıkardılar. Sosyal medyada yapılacak farkındalık çalışmalarında da kullanılacak klip, izleyenlerden tam not aldı.

Yapılan etkinlikte özel gençlerimizin yaptığı resimler,  Şanlıurfa Gençlik Merkezi ’nde sergilenmeye başlandı. Etkinlikte yer alan özel kardeşlerimiz başta olmak üzere, herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Birlikte varız, kocaman bir aileyiz.


SON ETKİNLİKLER
TAKİP EDİN!