“SICAK ELLER ISINAN KALPLER” PROJESİ

“SICAK ELLER ISINAN KALPLER” PROJESİ

Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi olarak “Sıcak Eller Isınan Kalpler” Projemiz kapsamında Gençlik Liderlerimiz ve gönüllü gençlerimizle birlikte '' İyiliklerimiz Kalpleri Isıtıyor '' sloganı ile ''Sıcak Eller Isınan Kalpler'' projemizi başlattık.

Proje kapsamında ilk olarak Bartın Ulus İlçesi Kumluca  Beldesine bağlı Zafer köyü ilk ve Orta okulu’ndaki gençlere atkı, bere ve eldiven hediye ettik. Zafer ilkokulundaki miniklere büyük sevinç yaşatan program Gençlik Liderlerimiz eşliğinde eğitsel oyunlar oynatılmasıyla başladı.
Eğitsel oyunların oynatılmasının ardından minik kardeşlerimizin kışın soğuklarda üşümesini engellemek ve yüzlerindeki tebessüme bir katkı sağlamak adına gönüllü gençlerimizle birlikte temin ettiğimiz atkı, bere, eldiven, kalem setlerini hediye ettik.

Aldıkları hediyelerle mutlu olan minikler okulun bahçesinde Gençlik Liderlerimizle birlikte oyunlar oynadılar. Program günün anısına hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu. Zafer ilkokulu öğrencileri gerçekleştirilen program ve verilen hediyeler için Gençlik Merkezimize ve gönüllü gençlerimize teşekkür ettiler. 

 

SON ETKİNLİKLER
TAKİP EDİN!