SOSYAL MEDYADAN SOSYAL MEYDANA

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen “Merkezim Her Yerde” Projesi Kapsamında Sincan Gençlik Merkezi koordinasyonuyla  Ankara Sincan Lale Meydanında “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” etkinliği gerçekleştirildi.

            Etkinlik Kapsamında Gün boyunca Sincan Gençlik Merkezinde aktif olarak gerçekleşen sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin sergilenmesi ve tanıtımları gerçekleştirildi. Alandaki gençler faaliyetlere yoğun ilgi göstererek birçok alandaki etkinliğe bizzat katılım gösterdi.

            Sincan Gençlik Merkezinde eğitim alan gitar, bağlama, ney ve koro grupları gün boyunca konserler vererek hünerlerini sergilediler. İşaret dili eğitimi alan gençlerimiz söylenen şarkıların çevirisini görsel olarak gerçekleştirdi.

            Meydan içerisinde açılan stantlarda el sanatları, kokulu taş, takı tasarım, hat, tezhip, model uçak, resim, ebru vb. alanlardaki yapılan materyaller sergilendi ve yapımları gençlerimize  uygulamalı olarak gösterildi.

            Spor kulübümüz bünyesinde gerçekleştirilen taekwando,  karate, voleybol, çim hokeyi, masa tenisi, badminton, halter, güreş vb. eğitimlerine katılan gençler tarafından gösteriler yapıldı. Katılımcı gençlerimiz birçok spor branşını ilk defa deneme şansını yakaladı.

            Program boyunca 3000 den fazla gencimiz etkinliklere katılım sağlayarak Gençlik merkezlerimizin faaliyetleri hakkında bilgi sahibi oldu. Birçok gencimizin sürdürülen faaliyetlere katılımı için üyelik işlemleri gerçekleştirildi.


SON ETKİNLİKLER
TAKİP EDİN!