BAYINDIR GM GENÇLERİN OLDUĞU HER YERDE

Bayındır Gençlik Merkezi ve gönüllü gençleriyle birlikte #MerkezimdeBuYaz faaliyetleri kapsamında #MerkezimHerYerde sloganı ile ilçe merkezimizdeki Gençlik Merkezine ulaşamayan , gelemeyen gençlerimizi köylerinde ziyaret ediyoruz.
Köy köy , mahalle mahalle Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Gençlik Merkezleri faaliyet ve projelerini gençlerimize anlatmak ve faydalandırmak için Gönnüllü gençlerimiz ile birlikte kollarımızı sıvadık.
Haftada iki gün olmak üzere her Salı ve Perşembe günleri farklı köy veya mahallede tanıtım standımızı açıp sunumumuzu gerçekleştiriyoruz.
Toplamda 22 köy ve mahalle de düzenleyeceğimiz programlar Aralık 2017 tarihine kadar farklı köy ve mahallelerde devam edecek.
Gençlik Merkezi tanıtımlarımız bu hafta ilçemize bağlı Furunlu Köyü ve Hasköy Mahallesinde  gerçekleştirildi. Köy meydanındaki kahvehaneye kurduğumuz tanıtım standı ile köyün tüm gençlerine yönelik bilgilendirme faaliyeti düzenlendi.

Gençlik Kampları, Gençlerin İyilik Ağacı, Akademi ve Atölye Çalışmaları , Kulüp Faaliyetleri ve yerel projelerimiz hakkında sunum yaparak tanıtim braşürleri ile birlikte her gence ulaşmaya çalıştık.

#MerkezimHerYerde sloganıyla çıktığımız bu yolda farklı köy ve mahallelerden oluşan duraklarımızda gencleeimize misafir olmaya ve Gençlik Merkezlerini anlatmaya , tanıtmaya devan edeceğiz.


SON ETKİNLİKLER
TAKİP EDİN!